نمایندگی لوازم خانگی مک استایلر در شیراز

لوازم خانگی مک استایلر در شیراز با آدرس و شماره تماس

در این لیست از صدرا ساختمان به شما کمک می کنیم تا تعدادی از مراکز فروش لوازم خانگی مک استایلر در شیراز را بشناسید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر استعلام قیمت لوازم خانگی مک استایلر در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

لوازم خانگی مک استایلر در شیراز

نام نشانی شماره تماس
لوازم خانگی صباغی شیراز، بلوار ارتش، خیابان ظریف کار 07137384570
لوازم خانگی منوچهری شیراز، میدان شهدا، خیابان پیروزی 07132220450
لوازم خانگی مسترهوم شاپ شیراز، بلوار بهشتی 09172200076
فروشگاه لوازم خانگی شیراز، بلوار ابونصر 09174091939
لوازم خانگی ماندگار شیراز، بلوار قدوسی شرقی 09170580580

خرید لوازم خانگی مک استایلر در شیراز

با تماس با شماره های درون جدول بالا می توانید استعلام قیمت و موجودی لوازم خانگی مک استایلر را بگیرید. برای اینکه بدانید کدام مدل هر محصول از برند مک استایلر برای مصارف شما مناسب تر است می توانید به صورت حضوری به مراکز معرفی شده مراجعه کنید. کارشناسان شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

برای خرید لوازم خانگی پروفی کوک در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

در ادامه انواع لوازم خانگی مک استایلر که می توانید خریداری کنید را به شما معرفی می کنیم.

لوازم آرایش مو:

سشوار: سشوارهای مک استایلر در مدل‌های مختلف با توان‌های متفاوت و ویژگی‌های متنوع مانند فناوری یونی، تنظیم حرارت و سرعت، سری‌های متعدد و دیفیوزر موجود هستند.
صاف کننده مو: صاف کننده‌های موی مک استایلر در مدل‌های مختلف با صفحات سرامیکی یا تیتانیومی، تنظیم حرارت دقیق، فناوری ضد وز و فناوری یون‌ساز عرضه می‌شوند.
فر: فرهای مک استایلر در مدل‌های مختلف با بشکه‌های با قطرهای مختلف، گیره‌های مختلف، تنظیم حرارت و فناوری‌های متنوع مانند فناوری تورمالین و فناوری نانو برای حالت‌دهی موهای مختلف موجود هستند.
اتو مو: اتو موهای مک استایلر در مدل‌های مختلف مانند اتوهای کریمپ، اتوهای ویو و اتوهای صاف کننده با صفحات باریک و پهن موجود هستند.
بابلیس: بابلیس‌های مک استایلر در مدل‌های مختلف با بشکه‌های با قطرهای مختلف، گیره‌های مختلف و تنظیم حرارت برای حالت‌دهی موهای مختلف موجود هستند.
سشوار و اتو مو: مک استایلر مدل‌های ترکیبی سشوار و اتو مو را نیز ارائه می‌دهد که برای صرفه‌جویی در زمان و فضا ایده‌آل هستند.

لوازم اصلاح مو:

ماشین اصلاح مو: مک استایلر ماشین‌های اصلاح موی سر و صورت را در مدل‌های مختلف با تیغه‌های استیل ضد زنگ، تنظیمات مختلف طول برش، باتری قابل شارژ و لوازم جانبی متعدد ارائه می‌دهد.
تریمر مو: مک استایلر تریمرهای مو را در مدل‌های مختلف برای اصلاح موهای صورت، بدن و گوش ارائه می‌دهد.
ریش‌تراش: مک استایلر ریش‌تراش‌های برقی را در مدل‌های مختلف با تیغه‌های چندگانه، سیستم‌های اصلاح پیشرفته، باتری قابل شارژ و لوازم جانبی متعدد ارائه می‌دهد.

لوازم شخصی برقی:

اپیلاتور: مک استایلر اپیلاتورهای برقی را در مدل‌های مختلف با دیسک‌های اپیلاتور متعدد، سیستم‌های خنک کننده، چراغ LED و لوازم جانبی متعدد ارائه می‌دهد.
سشوار دستی: مک استایلر سشوارهای دستی را برای مصارف خانگی و مسافرتی ارائه می‌دهد.
اتو بخار لباس: مک استایلر اتوهای بخار لباس را در مدل‌های مختلف با مخزن آب بزرگ، تنظیمات مختلف بخار و اتو، و صفحه اتو با جنس‌های مختلف ارائه می‌دهد.

لوازم برقی آشپزخانه:

مخلوط کن: مک استایلر مخلوط کن‌های برقی را در مدل‌های مختلف با توان‌های متفاوت، پارچ‌های شیشه ای یا پلاستیکی، تیغه‌های استیل ضد زنگ و تنظیمات سرعت متعدد ارائه می‌دهد.
آبمیوه گیری: مک استایلر آبمیوه گیری‌های برقی را در مدل‌های مختلف با تیغه‌های استیل ضد زنگ، مخزن تفاله، تنظیمات سرعت متعدد و قابلیت مخلوط کردن ارائه می‌دهد.
آسیاب: مک استایلر آسیاب‌های برقی را برای آسیاب کردن انواع ادویه جات، حبوبات و آجیل ارائه می‌دهد.

لوازم برقی پخت و پز:

آون توستر: مک استایلر آون توسترهای برقی را در مدل‌های مختلف با ظرفیت‌های متفاوت، تنظیمات مختلف پخت و پز، تایمر و گریل ارائه می‌دهد.
مایکروویو: مک استایلر مایکروویوهای برقی را در مدل‌های مختلف با ظرفیت‌های متفاوت، تنظیمات مختلف پخت و پز، گریل و قابلیت یخ‌زدایی ارائه می‌دهد.

برای خرید لوازم خانه و آشپزخانه مکاپا در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

جمع بندی لوازم خانگی مک استایلر در شیراز

تعدادی از مراکز خرید لوازم خانگی مک استایلر را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت و موجودی لوازم خانگی مک استایلر در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *