چینی بهداشتی رسی در شیراز

خرید چینی بهداشتی رُسی در شیراز با آدرس و شماره تماس

مراکز خرید چینی بهداشتی رُسی در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر  استعلام قیمت انواع وال هنگ رسی در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

خرید چینی بهداشتی رُسی در شیراز

نام نشانی شماره تماس
فروشگاه امین شیراز، بلوار استقلال، قبل از خیابان انقلاب 07132349615
نمایندگی اخوان شیراز شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از کوچه صنعتی ابوقداره 09336650064
تجهیزات ساختمانی حس شیراز، بلوار میرزای شیرازی 07136362245

قیمت چینی بهداشتی رسی در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع چینی آلات بهداشتی رسی در شیراز را بگیرید. کارشناسان به شما کمک می کنند تا علاوه بر استعلام موجودی و قیمت روز چینی بهداشتی رسی در شیراز، مشاوره خرید بگیرید. در ادامه قیمت برخی از محصولات چینی بهداشتی این برند را به شما اعلام می کنیم.

توالت فرنگی:

توالت فرنگی یک تکه: از حدود 4 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان
توالت فرنگی دو تکه: از حدود 3 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان
توالت فرنگی وال هنگ: از حدود 6 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان

روشویی:

روشویی روکار: از حدود 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان
روشویی زیرکار: از حدود 500 هزار تومان تا 5 میلیون تومان
روشویی کابین دار: از حدود 3 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان

سینک ظرفشویی:

سینک ظرفشویی تک لگن: از حدود 1 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان
سینک ظرفشویی دو لگن: از حدود 2 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان
سینک ظرفشویی فانتزی: از حدود 3 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان

نمایندگی چینی بهداشتی گلسار در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

نکات خرید چینی بهداشتی رسی

در ادامه نکات خرید برخی از محصولات رسی را اعلام می کنیم.

سرویس بهداشتی ایرانی:

مدل: رسی مدل‌های متنوعی از سرویس بهداشتی ایرانی را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد. هنگام انتخاب مدل، به فضای موجود در سرویس بهداشتی، سلیقه شخصی و نوع دکوراسیون منزل خود توجه کنید.
ابعاد: ابعاد سرویس بهداشتی ایرانی را به دقت اندازه بگیرید و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با فضای شما باشد.
سیستم تخلیه: رسی سرویس‌های بهداشتی ایرانی را با سیستم‌های تخلیه مختلف مانند سیفون، فلاش تانک و … ارائه می‌دهد. سیستمی را انتخاب کنید که با نیازها و سلیقه شما مطابقت داشته باشد.
قیمت: قیمت سرویس بهداشتی ایرانی رسی با توجه به مدل، ابعاد، سیستم تخلیه و کیفیت مواد به کار رفته در آن متفاوت است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و مدل‌هایی را که در محدوده قیمتی شما هستند بررسی کنید.

توالت فرنگی:

مدل: رسی مدل‌های متنوعی از توالت فرنگی را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد. هنگام انتخاب مدل، به فضای موجود در سرویس بهداشتی، سلیقه شخصی و نوع دکوراسیون منزل خود توجه کنید.
سیستم تخلیه: رسی توالت فرنگی را با سیستم‌های تخلیه مختلف مانند دو زمانه، فلاش تانک و … ارائه می‌دهد. سیستمی را انتخاب کنید که با نیازها و سلیقه شما مطابقت داشته باشد.
ویژگی‌های اضافی: برخی از توالت فرنگی‌های رسی دارای ویژگی‌های اضافی مانند درب جکدار، سیستم شستشوی اتوماتیک، گرمکن نشیمن و … هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند تجربه استفاده از توالت فرنگی را برای شما لذت‌بخش‌تر کنند.
قیمت: قیمت توالت فرنگی رسی با توجه به مدل، سیستم تخلیه، ویژگی‌های اضافی و کیفیت مواد به کار رفته در آن متفاوت است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و مدل‌هایی را که در محدوده قیمتی شما هستند بررسی کنید.

شیرآلات روشویی:

مدل: رسی مدل‌های متنوعی از شیرآلات روشویی را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد. هنگام انتخاب مدل، به سلیقه شخصی، نوع دکوراسیون سرویس بهداشتی و ابعاد روشویی خود توجه کنید.

نوع شیر: رسی شیرآلات روشویی را در انواع مختلف مانند اهرمی، کلاسیک، چشمی و … ارائه می‌دهد. نوع شیر را بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.

جنس: رسی شیرآلات روشویی را از جنس‌های مختلف مانند استیل، برنج، کروم و … ارائه می‌دهد. جنسی را انتخاب کنید که با دکوراسیون سرویس بهداشتی شما مطابقت داشته باشد و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد.

قیمت: قیمت شیرآلات روشویی رسی با توجه به مدل، نوع شیر، جنس و کیفیت مواد به کار رفته در آن متفاوت است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و مدل‌هایی را که در محدوده قیمتی شما هستند بررسی کنید.

شیرآلات حمام:

مدل: رسی مدل‌های متنوعی از شیرآلات حمام را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد. هنگام انتخاب مدل، به سلیقه شخصی، نوع دکوراسیون حمام و ابعاد وان یا دوش خود توجه کنید.
نوع شیر: رسی شیرآلات حمام را در انواع مختلف مانند اهرمی، کلاسیک، توکار، چشمی و … ارائه می‌دهد. نوع شیر را بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.
جنس: رسی شیرآلات حمام را از جنس‌های مختلف مانند استیل، برنج، کروم و … ارائه می‌دهد. جنسی را انتخاب کنید که با دکوراسیون حمام شما مطابقت داشته باشد و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد.
قیمت: قیمت شیرآلات حمام رسی با توجه به مدل، نوع شیر، جنس و کیفیت مواد به کار رفته در آن متفاوت است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و مدل‌هایی را که در محدوده قیمتی شما هستند بررسی کنید.

جمع بندی چینی بهداشتی رسی در شیراز

مراکز چینی بهداشتی رسی در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع وال هنگ رسی در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *