وان جکوزی ریتون در شیراز

خرید وان جکوزی برند ریتون در شیراز با آدرس و شماره تماس

مراکز خرید وان جکوزی برند ریتون در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول استعلام موجودی و قیمت وان جکوزی برند ریتون را بگیرید. با ما همراه باشید.

نمایندگی وان جکوزی برند ریتون در شیراز

نام نشانی شماره تماس
کلینیک ساختمانی اخوان شیراز، خلدبرین

 قیمت وان جکوزی ریتون در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول قیمت وان جکوزی ریتون در شیراز را بگیرید. کارشناسان با توجه به مدل وان جکوزی انتخابی قیمت روز را به شما اعلام می کنند.

قیمت برخی از وان جکوزی های ریتون در 1403 به شرح زیر است.

وان جکوزی های رده ابتدایی:

این وان ها معمولاً دارای ویژگی های اولیه و ابعاد کوچکتر هستند و قیمت آنها از 20,000,000 تا 30,000,000 تومان شروع می شود.

وان جکوزی های رده متوسط:

این وان ها امکانات بیشتری مانند جت های متعدد، ماساژ هوا و کرومو تراپی ارائه می دهند و قیمت آنها معمولاً بین 30,000,000 تا 50,000,000 تومان است.

وان جکوزی های رده بالا:

این وان ها لوکس ترین و پر امکانات ترین نوع هستند و گزینه هایی مانند صندلی های گرم، سیستم های صوتی فراگیر و آروماتراپی را ارائه می دهند. قیمت آنها می تواند از 50,000,000 تومان به بالا باشد.

از عوامل موثر  در قیمت وان جکوزی ریتون می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • جنس بدنه وان جکوزی ریتون: بدنه وان جکوزی ها می توانند از جنس های مختلفی ساخته باشند. از جمله آن ها می توان به پلاستیکی، استیل لعاب کاری شده، چدنی، پلیمری، کامپوزیتی اشاره کرد
  • شاسی وان: بهترین شاسی وان از جنس استیل ضد زنگ است
  • برند کارخانه سازنده
  • نوع زیر آب
  • لوازم جانبی

برای خرید وان جکوزی زرین آب در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

خرید محصولات برند ریتون

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا یا مراجعه حضوری به آدرس ذکر شده در جدول بالا انواع محصولات برند ریتون را برای خود خریداری کنید. کارشناسان به شما کمک می کنند تا بتوانید با انواع مختلف محصولات این برند آشنا شده و آن ها را برای خود خریداری کنید.

انواع محصولات برند ریتون

وان های جکوزی دو نفره: این وان ها برای زوج ها یا افراد مجردی که می خواهند فضای بیشتری داشته باشند ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای جت و ویژگی های ماساژ برای هر نفر هستند.

وان جکوزی های چند نفره: این وان ها برای خانواده ها یا گروه های دوستان ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای جت و ویژگی های ماساژ برای چندین نفر هستند.

وان های جکوزی گوشه ای: این وان ها برای استفاده حداکثر از فضا در حمام شما ایده آل هستند. آنها معمولاً در یک گوشه نصب می شوند و دارای جت و ویژگی های ماساژ برای یک یا دو نفر هستند.

وان های جکوزی با سقفی بلند: این وان ها برای افرادی که می خواهند تجربه جکوزی لوکس تری داشته باشند ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای جت و ویژگی های ماساژ برای چندین نفر هستند و همچنین دارای یک سقف بلند هستند که می تواند احساس آرامش و محصور شدن را ایجاد کند.

وان جکوزی های بدون لبه: این وان ها برای ظاهری مدرن و شیک در حمام شما ایده آل هستند. آنها معمولاً لبه ای ندارند که می تواند ظاهری تمیز و مینیمالیستی ایجاد کند.

وان جکوزی های جت دار: این وان ها برای افرادی که به دنبال یک تجربه ماساژ قدرتمند هستند ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای تعداد زیادی جت هستند که می توانند درد عضلات و تنش را تسکین دهند.

وان های جکوزی هوایی: این وان ها برای افرادی که به دنبال یک تجربه ماساژ آرامش بخش هستند ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای جت های هوایی هستند که می توانند به افزایش گردش خون و تسکین درد کمک کنند.

وان های جکوزی ترکیبی: این وان ها برای افرادی که می خواهند بهترین از هر دو دنیا را داشته باشند ایده آل هستند. آنها معمولاً دارای جت های آب و هوایی هستند که می توانند یک تجربه ماساژ قدرتمند و آرامش بخش را ارائه دهند.

جمع بندی خرید وان جکوزی ریتون در شیراز

تعدادی از مراکز خرید وان جکوزی ریتون در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت وان جکوزی ریتون در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *