پکیج بیاسی در شیراز

خرید پکیج بیاسی در شیراز با آدرس و شماره تماس

مراکز خرید پکیج بیاسی در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی می کنیم. برای استعلام قیمت انواع پکیج بیاسی در شیراز کافی است با شماره های درون جدول زیر تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

پکیج بیاسی در شیراز

نام نشانی شماره تماس
نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور شیراز شیراز، خیابان فدک 09354615500
نمایندگی پکیج بوتان شیراز، بلوار میرزای شیرازی، خیابان کلاهدوز
انرژی تهویه شیراز، بلوار استقلال 09174939001
پکیج مرکزی شیراز، نرسیده به علی ابن حمزه 09173390105
شیراز تجهیز شیراز، بلوار امیرکبیر، بلوار سرباز 07138380670
نمایندگی مجاز بوتان شیراز، بلوار رازی 09173059635
نمایندگی پکیج شوفاژ دیواری رادیاتور کولر گازی اسپلیت و تصفیه آب شیراز، بلوار سرباز 09174939001
نمایندگی خرید فروش تعمیر پکیج رادیاتور شیراز، بلوار فرصت شیرازی 09172262216
نمایندگی ایران رادیاتور و بوتان نوین پکیج شیراز، بلوار دکتر حسابی، ابتدای کوچه 28 07136549419

قیمت پکیج بیاسی در شیراز

برای اطلاع از قیمت خرید پکیج بیاسی در شیراز با شماره مراکز معرفی شده در جدول بالا تماس بگیرید. کارشناسان این مراکز به شما کمک می کنند تا بتوانید قیمت پکیج بیاسی در شیراز را متوجه شوید. در ادامه قیمت روز انواع پکیج بیاسی را بیان می کنیم.

پکیج دیواری:

مدل BASICO: 8 تا 12 میلیون تومان
مدل ROKA: 12 تا 18 میلیون تومان
مدل EXCELLENCE: 18 تا 25 میلیون تومان
پکیج چگالشی:

مدل HERCULES: 25 تا 35 میلیون تومان
پکیج زمینی:

مدل INOVIA: 40 تا 50 میلیون تومان

نمایندگی پکیج باکسی در شیراز را در لینک درج شده آورده ایم.

عوامل موثر بر قیمت در ادامه بیان شده اند.

1. نوع پکیج:

پکیج دیواری: این نوع پکیج به دلیل اشغال فضای کمتر و نصب آسانتر، قیمت مناسب تری نسبت به پکیج های زمینی دارد. پکیج های دیواری بیاسی در مدل های مختلف با قیمت های 8 تا 25 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.

پکیج چگالشی: این نوع پکیج به دلیل راندمان بالا و مصرف گاز کمتر، قیمت بالاتری نسبت به پکیج های دیواری دارد. پکیج های چگالشی بیاسی در مدل های مختلف با قیمت های 25 تا 35 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.

پکیج زمینی: این نوع پکیج به دلیل ابعاد بزرگتر و نیاز به فضای بیشتر برای نصب، قیمت بالاتری نسبت به پکیج های دیواری دارد. پکیج های زمینی بیاسی در مدل های مختلف با قیمت های 40 تا 50 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.

2. ظرفیت پکیج:

هرچه ظرفیت پکیج (بر حسب کیلووات) بیشتر باشد، قیمت آن نیز به تبع آن بیشتر خواهد بود. به طور کلی برای هر 30 تا 40 متر مربع به یک پکیج با ظرفیت 1 کیلووات نیاز دارید.

3. نوع گاز:

پکیج های گاز طبیعی معمولاً قیمت پایین تری نسبت به پکیج های گاز LPG دارند.

4. برند:

برندهای معتبرتر معمولاً پکیج های با کیفیت بالاتر و قیمت بالاتر ارائه می دهند. برند بیاسی یکی از برندهای معتبر ایتالیایی در زمینه تولید انواع پکیج می باشد و پکیج های این برند در مقایسه با برندهای مشابه در بازار ایران از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

5. مدل پکیج:

هر مدل پکیج با توجه به امکانات و قابلیت هایی که دارد، قیمت خاص خود را دارد. به عنوان مثال، پکیج های دیواری بیاسی مدل EXCELLENCE که از امکانات و قابلیت های متعددی مانند سیستم مدولاسیون شعله، پمپ دمای متغیر و قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف برخوردار می باشند، قیمت بالاتری نسبت به پکیج های مدل BASICO دارند که امکانات کمتری دارند.

برای خرید پکیج ویزمن در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

نکات خرید پکیج بیاسی در شیراز

در ادامه نکات مهم خرید پکیج بیاسی را بیان می کنیم.

1. نوع پکیج:

پکیج دیواری: این نوع پکیج به دلیل اشغال فضای کمتر و نصب آسانتر، برای آپارتمان ها و فضاهای کوچک مناسب تر است. پکیج های دیواری بیاسی در مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون و قیمت های 8 تا 25 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.
پکیج چگالشی: این نوع پکیج به دلیل راندمان بالا و مصرف گاز کمتر، برای ساختمان هایی که به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی هستند مناسب است. پکیج های چگالشی بیاسی در مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون و قیمت های 25 تا 35 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.
پکیج زمینی: این نوع پکیج به دلیل ابعاد بزرگتر و نیاز به فضای بیشتر برای نصب، برای ویلاها و فضاهای بزرگ مناسب تر است. پکیج های زمینی بیاسی در مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون و قیمت های 40 تا 50 میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند.

2. ظرفیت پکیج:

ظرفیت پکیج بر حسب کیلووات سنجیده می شود و نشان دهنده قدرت گرمایشی آن است. برای انتخاب ظرفیت مناسب، باید به متراژ منزل و تعداد نفرات ساکن در آن توجه کنید. به طور کلی برای هر 30 تا 40 متر مربع به یک پکیج با ظرفیت 1 کیلووات نیاز دارید.

3. نوع گاز:

پکیج های بیاسی در دو نوع گاز طبیعی و گاز LPG تولید می شوند. اگر به شبکه گاز شهری دسترسی دارید، پکیج گاز طبیعی را انتخاب کنید. در غیر این صورت، باید از پکیج گاز LPG استفاده کنید.

4. مدل پکیج:

هر مدل پکیج با توجه به امکانات و قابلیت هایی که دارد، قیمت خاص خود را دارد. به عنوان مثال، پکیج های دیواری بیاسی مدل EXCELLENCE که از امکانات و قابلیت های متعددی مانند سیستم مدولاسیون شعله، پمپ دمای متغیر و قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف برخوردار می باشند، قیمت بالاتری نسبت به پکیج های مدل BASICO دارند که امکانات کمتری دارند.

5. برند و گارانتی:

بیاسی یکی از برندهای معتبر ایتالیایی در زمینه تولید انواع پکیج می باشد و پکیج های این برند در مقایسه با برندهای مشابه در بازار ایران از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. تمامی پکیج های بیاسی دارای 5 سال گارانتی شرکت ایران رادیاتور هستند.

جمع بندی پکیج بیاسی در شیراز

مراکز فروش پکیج بیاسی در شیراز را در این لیست از صدرا ساختمان به شما معرفی کردیم. برای اطلاع از قیمت پکیج بیاسی در شیراز با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *